Najnowsze wpisy, strona 2


maj 09 2006 Bez tytułu
Komentarze: 7


smurfy powiedziałyby, że jest smerfnie; banda niewychowanych dzieciaków na ulicy, że zajebiście; zakochana panna młoda, że bajecznie. a ja? ja powiem, że jest dziwacznie. mimo pozorów.

czasem stwierdzam, że jest cudownie lecz przy kolejnym napływie emocji i myśli ta 'mgiełka nadziei' ulatnia się. ja wiem, że taka jest kolej rzeczy, że po burzy zawsze nadejdzie słońce [blaaa] ale zwykle trudno się do tego dostosować.

godzina goni godzinę. chwilami aż trudno sie połapać jaki mamy dzień tygodnia. wiosenna pogoda dodaje energii, chęci do życia. rozpoczyna sie kolejny rozdział w moim życiu. pozostaje mi tylko zadać pytanie: jak to będzie?

*ewu$ka* : :
kwi 21 2006 Bez tytułu
Komentarze: 8

w każdym człowieku, chociażby głęboko ukryte- tkwi dobro.

 

*remembert it.!

*ewu$ka* : :
kwi 05 2006 Bez tytułu
Komentarze: 4

moje życie nie uległo gwałtownym zmianom. nikt nie umarł, nikt nie popełnił samobójstwa, nikt nikogo nie zgwałcił, nikt nie związał się węzłem małżeńskim, nikt nie urodził dziecka. mimo to nie powiem, że jest nudno. nawet w szkole. ot dziwne przemyślenia. całą szarą szkolną powinnoś barwią głupawki => odpały chyba najbardziej niezgranej klasy w szkole <= Muzyka (tak Sarah, śpiewaj mi dalej, że 'music is the key'')  ostatnimi czasy odgrywa ważną role w moim życiu. podbudowuje, uodparnia, relaksuje, wyciska łzy bądź wywołuje uśmiech. przede mną otwierają sie drzwi do nowego świata. zupełnie innego, magicznego, zadziwiającego. czy wykorzystam szanse? to może w następnym odcinku...

*ewu$ka* : :
mar 12 2006 Bez tytułu
Komentarze: 3

nie zawsze dostajemy to, czego chcemy.

a dzisiaj mija 8. rok. [*]

 

*ewu$ka* : :
mar 03 2006 Bez tytułu
Komentarze: 7

mmm... jakoś tak bardziej kolorowo ;))

*ewu$ka* : :