maj 25 2007 Bez tytułu
Komentarze: 1

bo Ona zawsze była gdzieś obok, bo nie straciła wiary w 'Nas'. bo zawsze moge na Nią liczyć. i wysłucha, i pocieszy, i popowiada, i popłacze ze mną, i rozweseli, i powie jaki to On pojebany kiedy coś nie gra, bo wydrukuje cokolwiek, bo wyjdzie ze mną i uśmieje sie do łez. i powspomina! i ponarzeka, i ja ponarzekam. i pójdzie na zakupy, i zapłacić rachunki, i zrobi ze mną 500 rundek wokoło miasta. bo mimo, że każda z Nas ma swój świat zawsze znajdzie czas dla drugiej.. bo wiem, że kiedyś któraś z Nas wyśmieje kogoś, kto powie 'to jest napad' ba! posika sie ze śmiechu.

bo to już zostanie.. już zawsze na zawsze. bo z pamięci nie wymarzesz debilnych misi o imionach 'Lenka' i 'Eve'. bo nie zapomnisz o Basi Jankowskiej czy Julicie Misiakowskiej. i o keko, i petto i innych dziecięcych firmach ubrań. i o debilnych tatuażach, i tamponach w kiblu, i tajemnicach, i sekretach..

 bo ani Ty ani ja nie jesteśmy w stanie wymazać z pamięci człowieka, z którym jest się związanym od pierwszej klasy szkoły podstawowej.

bo Magda moja jest! i nie oddam nikomu! ;*

*ewu$ka* : :
magda
26 maja 2007, 15:39
ej zaraz sie poplacze :)). bo zawsze zawsze bede obok :) lofciam Cie ;**

Dodaj nowy komentarz